Vnitřní filtry 

Je tady 48 produktů.

Vnitřní filtr je ideálním pomocníkem pro menší akvária, případně pro akvária, kde není prostor pro vnější filtr. Vnitřní filtry mají výhodu nižší ceny a jednodušší údržby, ovšem nevýhodou je daleko menší objem filtračních materiálů oproti vnějším filtrům.

Při používání vnitřních filtrů je většinou potřeba provádět častější výměnu vody a propírání filtračních hmot.

Ve většině případů můžeme vybírat mezi 3 druhy vnitřních filtrů:

1) Klasický vnitřní filtr s filtračním molitanem + u některých typů i menší množství sypkých filtračních materiálů, např. Eheim Pick-upAquaballBiopower či různé variace perfektních AquaEl filtrů. Vhodne použití zhruba od 40l do 200l.

2) Čerpací hlava + molitan, výhoda je větší filtrační objem, nevýhoda může být pro někoho v designu a obsazení většího prostoru v akváriu, vhodné použití od 50l do cca 500l.

3) Bublifuk, tedy malý upravený molitan, do kterého se přes vzduchovací motorek vhání vzduch a tím vzniká proudění vody přes filtrační molitan, používá se u malých akvárií do cca 50l, vhodné třeba ke krevetkám.

Doporučujeme vnitřní filtr

Aquatlantis Biobox, velmi zajímavé řešení vnitřní filtrace s možností poskládat si náplně dle svého uvážení! 

  • Aquatlantis Biobox je jednoduchý vnitřní filtr s čerpadlem a filtračními boxy, které se dají libovolně měnit dle potřeby.
  • Aquatlantis nabízí různé filtrační boxíky, klasické molitany, jemnou vatu, aktivní uhlí, boxy pro redukci nitrátů a fosfátů a nebo různá média pro maximální koncentraci prospěšných bakterií
  • Hlavní výhodou těchto filtrů je schopnost zajistit všechny 3 důležité prvky filtrace, tedy mechanické, biologické a chemické filtrování vody!
  • Různé velikosti, použití od 20 do 500 litrů!

Doporučujeme akvárium s vnitřním filtrem Aquatlantis Aqua smart

Nově v nabídce máme akvárium Aquatlantis Aqua Smart, kde je velmi zajímavě řešená vnitřní filtrace, jde o klasický vnitřní filtřík, má ale jednu velkou výhodu, obsahuje malé cartridge s filtračními materiály, podobně jako Aquatlantis Biobox, a tím pádem dokáže plnit všechny důležité parametry kvalitní filtrace, tedy mechanické (molitan), chemické (aktivní uhlí) a biologické (aquaclay) filtrování vody.
Takto se Aquatlantis snaží odlišit od dalších výrobců, tedy nabídnout akvária pro nenáročné akvaristy za příznivou cenu a zajistit dostatečnou a kvalitní filtraci i pro malá akvária s vnitřním filtrem.
Zobrazeno 1 - 24 z 48 produktů

Filtrovat podle

Vnitřní filtry