Substráty 

Je tady 24 produktů.

Akvarijní substráty

Všechny naše substráty si vyrábíme sami, poskytují rostlinám maximální pohodlí, nesléhajíjsou krásně "vzdušné". Živiny a kyslík tak bez problému proudí kolem kořínků a rostlinky si mohou spokojeně růst. Vzdušný a porézní substrát je i vhodným domovem pro čistícíbakterie, které nejen že čistí vodu, ale také pomáhají udržet biologickou rovnováhu v akváriu.

Jaké substráty vyrábíme?

Černý Volcano black a Volcano black powder, červený Volcano red, hnědý Profi soil, hnědočervený Aquaclay ground

V případě, že máte rostlinné akvárium se silným světlem a CO2, můžete použít pod substrát obohacené Staré dno, které obsahuje živiny a přírodní růstové hormony podporující růst a zakořenění rostlin.

V naší nabídce najdete i dekorativní písky La pazŘíční dnoNové dno. Dekorativní písky se hodí k tlamovcům a do akvárií, kde nerostou rostliny přímo v písku, ale jsou připevněny na kořeny a kameny.

Pro velkou poptávku nestíháme aktuálně některé substráty vyrábět a naskladňovat "do zásoby", ale pouze na uspokojení stávajících objednávek. Pokud je dostupnost uvedená "Ve výrobě", bude vaše objednávka odeslána maximálně s jedním dnem zpoždění (většinou se nám ale podaří odeslat standardně druhý den). Děkujeme za pochopení.
Zobrazeno 1 - 24 z 24 produktů

Filtrovat podle

Dostupnost

Substráty