Akvarijní živočichové 

Je tady 145 produktů.
Akvarijní ryby a živočichy nabízíme od r.2009 v kamenném obchodě Akvazoo Rataj. Za tu dobu jsme si nejen našli prověřené a zkušené chovatele, ale naučili jsme se rybám rozumět a staráme se o ně s maximální péčí. Ryby krmíme japonským krmivem Hikari a krmivem Rataj pro extra vybarvení a vitalitu. Rybám taky dopřáváme výluh z mandlovníkového listí Safe water. Mandlovníkové listí působí nejen bakteriostaticky, ale podporuje i kondici a vybarvení ryb. Pravidelně do nádrží dáváme patrony s Carbon+ a Aqua purou

A v neposlední řadě nás tento živý svět hodně baví. Pojďte se do našeho podvodního světa ponořit s námi. Co byste měli vědět před nákupem? 

DOPRAVA

1) Osobní vyzvednutí v Akvazoo Rataj v Šumperku

  • Vyberte si akvarijní živočichy a zvolte možnost osobního vyzvednutí v Šumperku, kdy za dopravu nic neplatíte.
2) Doručení v rámci našich rozvozů
  • Akvarijní živočichy Vám dovezeme v rámci našich rozvozů - termín přepravy závisí na tom, kdy máme nejbližší rozvoz Vaším směrem.
  • Po obdržení objednávky Vám zavoláme a domluvíme se na termínu doručení.
BALENÍ 
  • Ryby jsou přepravovány v plastovém sáčku, který je dofouknutý kyslíkem
  • K zajištění tepelné izolace jsou ryby během přepravy umístěny do polystyrenové krabice
AKLIMATIZACE ŽIVOČICHŮ
  • Před vypuštěním živočichů do akvária je třeba je pozvolna aklimatizovat na teplotu a hlavně chemismus vody v akváriu. Balík s živočichy necháme vytemperovat na pokojovou teplotu. Následně otevřeme sáček s živočichy a nalijeme do něj pozvolna vodu z akvária tak, aby jsme navýšili objem vody zhruba o 50%. Ryby necháme 15 minut aklimatizovat (ne déle), a poté je s obsahem celého sáčku pomalu nalijeme do akvária. pH akvarijní vody ve vašem akváriu by mělo být v rozmezí 6,5- 7,5 (zjistíte testem AKVIN) a nulový obsah nitritů (zjistíte testem  AZOTIN).

REKLAMACE
  • Ryby chováme a balíme tak, aby k Vám dorazily ve 100% kondici. Pokud by se vám ale něco nezdálo, prosíme Vás o vyfocení ryb ještě předtím, než je vypustíte do akváriaReklamaci spolu s fotkou nám odešlete na email info@rataj-spk.cz. Důležité je dodržet kroky aklimatizace živočichů, aby ryby nedostaly šok.

BEZPLATNÉ VRÁCENÍ TERMOBOXŮ 

Termobox nám můžete bezplatně vrátit přes kteroukoli pobočku Zásilkovny. Box prosím uzavřete páskou nebo provázkem, aby se cestou neotevřel. Termobox pošlete jako zpětnou zásilku s kódem: 95475107Po odeslání nám dejte vědět, že jste termobox odeslali. Jako poděkování od nás dostanete poukaz k nákupu na eshopu Rataj akvaristika v hodnotě 60 Kč.

Vrácením termoboxu nám pomáháte chránit přírodu a neprodukovat zbytečný odpad, děkujeme!

INFORMACE

Zobrazeno 1 - 24 z 145 produktů

Akvarijní živočichové