Rozhovor s aquascaperem Vladimírem Tomkem

Vladimír Tomek našel koníčka v aquascapingu. A jde mu to ví než dobře! Umístil se na skvělém 58.místě v prestižní celosvětové soutěží IAPLC 2020. Hodně nás toho zajímalo, tak jsme Vladimíra vyzpovídali v rozhovoru.
Číst více

Workshop PŘÍRODNÍ AKVÁRIUM s aquascaperem Vladimírem Tomkem

Fascinují vás přírodní akvária, která vypadají jako neskutečné podvodní krajiny? 
Ať už máte v plánu založení přírodního akvária nebo už jedno takové máte, pak právě pro Vás jsme připravili workshop Přírodní akvárium. Workshop povede jeden z nejlepších českých aquascaperů Vladimír Tomek.
Číst více

Hydro Pure technologie

Představujeme Vám patentovanou technologii Hydro-Pure, která slouží k čištění a odstraňování odpadních látek z akvarijní vody, a tím i k eliminaci řas. Tuto technologii používá ve svých filtrech a filtračních náplních firma Ocean Free, kterou v Česku a na Slovensku distribučně zastupujeme.
Číst více

7.listopadu 2019

Soutěž

Vánoční fotosoutěž s Bioflor Master o poukazy k nákupu na rataj-spk.cz nebo na kamenné prodejně v hodnotě 50 000 Kč.

Číst více

31.července 2018

Soutěž

Připravili jsme si pro vás soutěž. Otázky se budou vztahovat na naše produktové bestsellery CO2 Vital, Bioflor Master a Bactoesex.  Ze správných odpovědí vylosujeme tři výherce, kteří získají poukazy v hodnotě 2000 Kč k nákupu na eshopu rataj-spk.cz. Soutěž platí do 10.8.2018

Číst více

30.května 2017

Pozvánka na kurz: Přírodní akvárium v praxi

Přirozeně vypadající akvárium není úplně lehké na realizaci, ale náš kurz Vám pomůže udělat si představu, jak takové akvárium vypadá a funguje. Díky praktickým zkušenostem a radám lektora se vyhnete mnohým nástrahám a zklamáním, která jsou s provozem přírodního akvária spojeny.

Číst více

18.července 2016

Pozvánka na setkání: Jak chovat akvarijní ryby jinak a lépe?

Baví Vás akvaristika a rádi byste se dozvěděli zajímavé informace a setkali se s odborníky z oboru? Potřebujete poradit nebo vás jen zajímá, jak to vypadá u nás na kamenné prodejně, když "zhasnou světla" a odejde poslední zákazník?
Právě pro Vás jsme připravili zábavné akvaristické odpoledne, kde si něco povíme o VÝBĚRU A CHOVU AKVARIJNÍCH RYB
Číst více