AQUAEL PAT MINI Expand

AQUAEL PAT MINI

Aquael

5905546061339


aq07

Nové

Skladem

235 Kč

s DPH

Popis

AQUAEL PAT MINI je malý turbínový filtr určený pro použití v malých sladkovodních akváriích. Toto zařízení se skládá z malé hlavice a filtrační houby. Díky inovativní konstrukci dosahuje maximální průchodnost filtrační hlavy 400 l/h, což je srovnatelné s typickým výkonem středně velkého turbínového akvarijního filtru. Navzdory vysokému výkonu pracuje filtr se spotřebou energie 4 W nebo méně. Vzhledem ke svým parametrům může PAT MINI zajistit účinnou filtraci i ve 120litrové nádrži. Neměli byste se však obávat, že filtr bude v menších nádržích vytvářet nadměrný vířivý pohyb, protože v přední části hlavy je umístěn přepínač regulace výkonu, který umožňuje nastavit průchodnost podle potřeby. Kromě toho je filtr vybaven směrovou tryskou, kterou lze použít k řízení odtoku vody do nádrže, např. nasměrováním ke stěně nádrže. Provzdušňovací trubice připojená k výstupní trysce zajišťuje účinné okysličování vody.

Houba dodávaná s filtrem PAT MINI dokáže zachytit i ty nejjemnější viditelné nečistoty a provádí účinnou mechanickou filtraci vody v nádrži. Houba navíc poskytuje ideální životní prostředí pro kmeny prospěšných nitrifikačních bakterií, které oxidují amoniak a dusičnany, toxické látky škodlivé pro ryby. Údržba houby je velmi jednoduchá a zabere méně než minutu. Pravidelná údržba zaručí nepřetržitý provoz filtru a obyvatelé našeho akvária budou plavat v křišťálově čisté vodě bez toxinů.

Zařízení se velmi snadno instaluje díky držáku vybavenému silnými přísavkami a funkčnímu držáku, kterým lze filtr zavěsit na okraj stěny nádrže.

Filtr PAT MINI je kompatibilní se zavlažovačem AQUAEL a UV sterilizátorem vody AQUAEL MINI. Náhradní houbová média lze zakoupit samostatně. Jsou k dispozici buď ve standardním provedení, nebo ve verzích CARBOMAX a PHOSMAX. Houba CARBOMAX je nasycena aktivním uhlím, které odstraňuje chemické nečistoty a zabarvení vody. Houba PHOSMAX je určena k odstraňování fosfátů z vody, aby se zabránilo růstu řas.

Parametry

Rozměry3,8x5,3x14
Pro akvária10 - 120l
Příkon4 W
Výkon400 l/h

Vnitřní filtry